Eğitmeni Tanı

Tuğba HACIOĞLU

Tuğba HACIOĞLU

Kimya Öğretmeni

Aktif Eğitimler:

0 Eğitim Planlanmış

Tecrübe:

13 Yıl

Özgeçmiş

Merhaba,

Ben Tuğba HACIOĞLU, kimya alanında lise takviye ve üniversite sınavlarına hazırlık konularında uzun yıllara dayanan deneyime sahip bir eğitmenim. Eğitim hayatıma Pamukkale Üniversitesi'nde kimya alanında başladım ve 2011 yılında mezun oldum. Eğitimime olan tutkum ve öğrencilere olan bağlılığım beni daha fazla öğrenme ve öğretme yolunda ilerlemeye teşvik etti ve bu nedenle M. Akif Ersoy Üniversitesi'nde Pedagojik Formasyon eğitimini tamamladım.

Eğitmenlik kariyerime 2011 yılında Sınav Dershanesi'nde başladım ve burada öğrencilerin kimya konularında güçlü bir temel oluşturmasına yardımcı oldum. Ardından İzmir Özel Ata Sağlık Meslek Lisesi'nde öğretmenlik yapma fırsatı buldum. Sırasıyla Türker Eğitim Kurumu, A1 Kayalı Eğitim Kurumları, Yasin Coşkun Eğitim Kurumları ve Radikal Eğitim Kurumları gibi prestijli kurumlarda çalışarak öğrencilerin kimya bilgisini artırmalarına katkı sağladım. Son olarak, 2021 yılında Uğur Kurs'ta görev yaptım ve bu kurumdaki görevimden ayrıldığımdan beri ülkemizin dört bir yanından öğrencileri sınavlara hazırlamak için özveriyle çalışmaya devam ediyorum.

Ayrıca, kimya konusundaki eğitimi daha da erişilebilir hale getirmek amacıyla "kimkorkarkimyadan.com" adlı web sitesi aracılığıyla ücretli ve ücretsiz eğitimler sunuyorum. Kimya konularına ilgi duyan herkesin faydalanabileceği ücretsiz eğitim içerikleri de "kimkorkarkimyadan" YouTube kanalı ve Instagram sayfasında bulunmaktadır.

Amacım, kimya konusundaki zorlukları anlaşılır ve ilgi çekici bir şekilde açıklamak ve öğrencilere başarılarına ulaşmaları için gereken desteği sağlamaktır. Öğrencilerimin başarıları benim için büyük bir gurur kaynağıdır ve onların potansiyelini en üst düzeye çıkarmak için elimden geleni yapmaya devam edeceğim.

Siz de kimya konusundaki hedeflerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız, online birebir, online grup veya yüzyüze derslerle size yardımcı olmaktan mutluluk duyarım. Daha fazla bilgi veya randevu talepleri için lütfen iletişime geçmekten çekinmeyin.

Sevgi ve saygılarımla,

Tuğba HACIOĞLU

Aktif Eğitimlerim